Ankara’ nın merkezi ve alışveriş bölgelerinden biri olan Kızılay, Bayındır-1 sokakta yer alan otelimiz , 1970 yılında Otel Apaydın olarak hizmete başlayarak bugüne kadar birçok müşterisini en iyi şekilde ağırlamıştır.

Modern görünümü ve 72 odasıyla; konfor ve estetiğin modern teknoloji ile buluştuğu , uluslararası standartlarda hizmet vermeyi amaçlayan, sizlere ve misafirlerinize ev rahatlığı ve konforunu yaşatmayı öncelikli hedefi olarak belirleyen, deneyimli ve misafir odaklı kadrosu ile kusursuz hizmet verecek şekilde yeniden tasarlanmıştır. İlkemiz , müşteri potansiyelimiz ve çalışma prensiplerimiz ile önce müşteri ilişkisi ilkesiyle çıktığımız bu yolda, çağdaş ve kurumsal yapımız ile Ankara’ nın ve bölgemizin öncü otellerinden birisi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Standardı yüksek, kaliteli hizmet vererek faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde söz sahibi olmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir. Bu doğrultuda hedefimiz; bir asra yakın süredir gelişiminin ve değişiminin hem tanığı hem de parçası olduğumuz Türkiye ile beraber geleceğe doğru daha da büyüyerek ilerlemektir.

VİZYONUMUZ

İlk günden bu yana mirasımız olarak değerlendirdiğimiz            "Güven ve Temizlik" ilkesi, şirketimizin ana vizyonunu oluşturmaktadır. Bu vizyonun bizim için anlamı; konuklarımızı evinde olduğu gibi rahat ettirmek ve temizlik yönünden sağlıklı bir hizmet vermek. Hızla değişen zamana ayak uydurmak ve bu değişime öncülük etmektir.